Доглядальниці

Сиделка
 • Оперативно реагуємо на Ваше звернення.
 • Індивідуально підходимо до кожного запиту: підбираємо доглядальниць з урахуванням анамнезу захворювання, відштовхуючись від психологічного стану підопічного та Ваших особистих побажань.
 • Ретельно перевіряємо претендентів. Крім обов’язкової перевірки особи та медичного обстеження кандидати проходять низку необхідних тестувань, надають рекомендації з попередніх місць роботи.
 • Пропонуємо різноманітні варіанти: помічниця на кілька годин або нічна доглядальниця, доглядальниця з проживанням, до лікарні та додому, з медичною освітою, доглядальниця-компаньйонка.
 • Гнучка цінова політика. Пропонуємо як бюджетні договори, так і VIP підбір доглядальниць.
 • Укладаємо договір та гарантуємо можливість безкоштовної заміни.

З турботою про наших клієнтів ми пропонуємо підбір доглядальниць.

Ми маємо велику базу кандидатів. По кожній із запропонованих помічниць Ви отримаєте основну інформацію: анкетні дані з фотографією, опис попередніх місць роботи з переліком обов’язків, характеристики від роботодавців та інше.

Готові зробити вибір? Чудово! Знайдіть час поспілкуватися з кандидатами, які сподобалися – ми організуємо особисті зустрічі у нас в офісі або он-лайн співбесіди у Viber чи в інших месенджерах.


Вартість послуг Доглядальниці:

Погодинно

від 20-40
грн. за годину

День

250-550
грн. за день

Доба з проживанням

400-700
грн. за добу

Неповна зайнятість

(постійна робота з 4-5 годинним робочим днем)
+20-30%

Доглядальниця – яку допомогу вона надає?

 • Допомагає виконувати гігієнічні процедури (за необхідності – змінює підгузки).
 • Контролює прийом ліків.
 • Здійснює медичні розпорядження.
 • Профілактика утворення пролежнів (або якщо вони є – то обробка їх).
 • Стежить за харчуванням підопічного (якщо обумовлено – готує їжу, у тому числі дієтичні страви).
 • Стежить за порядком та чистотою приміщення (сюди входить зміна постільної білизни, регулярне вологе прибирання, провітрювання кімнати).
 • Супроводжує підопічного у походах до медичних закладів, на прогулянці.
 • Виконує масаж. Контролює проведення гімнастики.
 • Здійснює дрібні доручення.

 

Доглядальниця – людина, яка забезпечить догляд близьких Вам людей

Професійна доглядальниця надасть кваліфіковану допомогу підопічному та подарує особисто Вам відчуття спокою. Наші послуги – це:

 • Цілодобова турбота та грамотний догляд за хворими, пацієнтами похилого віку, а також людьми, які потребують психологічної підтримки.
 • Кваліфікована медична допомога: уколи, крапельниці, масажі та інші процедури.
 • Реабілітація в домашніх умовах.
 • Організація санітарних умов у кімнаті: прибирання, підтримання чистоти, провітрювання та зволоження повітря.
 • Спільні прогулянки, якщо потрібно – супровід до лікарні.

Звертайтеся до нас – і ми підберемо не просто доглядальницю. Близька Вам людина набуде помічника та друга — чуйного та доброго співрозмовника, з яким думки про хвороби та самотність підуть геть.

Подаруйте Вашим близьким найдорожче, чого вони так потребують – щиру турботу та увагу!

Догляд за хворими, «важкими» пацієнтами, догляд за родичами похилого віку, які потребують не тільки якісної медичної допомоги, а й психологічної підтримки – важке завдання, полегшити яке можуть доглядальниці нашої агенції.

Хто вам потрібен?

Компаньйонка

Компаньйонка не завжди має вищу чи середню медичну освіту. Обов’язково наявність аналогічного досвіду: у сім’ях з догляду за літніми та хворими людьми, у соціальних службах, за пенсіонерами у будинках для людей похилого віку, інше.

До обов’язків компаньйонки входить догляд за людьми похилого віку, допомога у веденні домашнього господарства. Так, компаньйонка (за бажання роботодавця) допоможе закупити продукти, приготувати їжу, прибрати в кімнаті, вивести підопічного на прогулянку, організувати його дозвілля – наприклад, почитати вголос книгу, поспілкуватися на актуальні теми, інше.

Доглядальниця з медичною освітою

Дипломований фахівець необхідний якщо потрібне проведення медичних маніпуляцій та належний догляд за лежачим хворим (з різними травмами або наприклад з переломами шийки стегна), людиною, яка перенесла інсульт або інфаркт, пацієнтом із серйозними захворюваннями (у тому числі з онкологією), підопічним з паралічем тощо.
Кваліфікована доглядальниця забезпечить якісний медичний контроль та виконає необхідні розпорядження. Помічниця з медичною освітою зможе:

 • Поставити крапельницю чи зробити укол внутрішньовенно.
 • Обробити рану.
 • Поставити катетер, забезпечить його догляд.
 • Правильно змінити пов’язку у пацієнта після операції.
 • Виконати профілактику пролежнів.

Така помічниця доглядатиме пацієнта як 24 години на добу, так і в обумовлений графік – вдома, в лікарні, на дачі.

Доглядальниця без проживання

Доглядальниця без проживання – оптимальне рішення для тих сімей, де літній людині або пацієнту із захворюванням потрібна не цілодобова допомога, а базовий догляд. Така помічниця оточить належною увагою та турботою: на ній гігієна та побутовий догляд за підопічним (приготування їжі та допомога у прийомі їжі), контроль прийому ліків та виконання нескладних медичних маніпуляцій (наприклад, виміряти температуру та тиск), прибирання приміщення, супровід пацієнта.

При цьому не забувайте, що доглядальниця – не домробітниця. Помічниця доглядає за своїм підопічним, а не готує їжу для всієї родини і не прибирає всю квартиру.

Доглядальниця з проживанням

Їдете у відпустку/відрядження? Чи живете далеко від хворого? У будь-якому випадку, якщо людину з особливостями не можна залишити одну – доглядальниця з проживанням буде ідеальним рішенням!

Досвідчений фахівець забезпечить цілодобовий догляд за людиною, якій потрібна допомога. Найчастіше помічницю з проживанням запрошують до людей з деменцією, хворобою Альцгеймера, онкологічними захворюваннями, до осіб літного віку або до лежачих пацієнтів.

В обов’язки такої доглядальниці входить:

 1. Компетентний догляд за хворим, включаючи приготування їжі (як стандартного меню, так і дієтичного) та виконання обов’язкових гігієнічних процедур.
 2. Виконання всіх необхідних медичних розпоряджень, включаючи нескладні маніпуляції – зробити укол, поставити клізму та інше.
 3. Підтримка кімнати хворого у належному стані.

При необхідності послуги доглядальниці можуть бути цілодобовими – у цьому випадку доглядальниця з проживанням забезпечить якісний догляд за хворим як вдень, так і вночі.

Пропонуючи Вам послуги доглядальниці, ми тим самим виявляємо своє щире бажання розділити з Вами всі турботи і труднощі, подарувавши близькій Вам людині частинку простої людської уваги.

Відгуки