Відгуки

«Няня Київ»! Бажаємо Вам розвитку та процвітання! Дякуємо за наших нянь, у нас дві няні. Малеча – у захваті, ми – задоволені!

Іван

Залишились чудові враження від співпраці з персоналом агентства! Замовляли няню для молодшої донечки (працює й дотепер) і помічницю по господарству (приходить допомагати двічі на тиждень).

Галина

Щиро дякую агентству «Няня Київ»! З Вашою допомогою ми підібрали, дійсно найкращу няню для нашої дитини. Ми невимовно раді тому, що після стількох місяців поневірянь, ми «дійшли» до Вас. Усім Вас рекомендуватиму!

Діана Сергіївна

В агентство звертаємось не вперше. «Познайомились» на етапі підбору доглядальниці для бабусі. Пізніше звернулись із запитом на пошук няні для малюка. Дуже задоволені якістю послуги та рівнем сервісу. Гарний показник! В агентстві до тебе ставляться з розумінням, пропонують кандидатури, які на їхню думку є найбільш доречними у конкретному випадку. Запити і побажання клієнта – враховують. Нарікань немає, лише слова вдячності!

Олена

Кращої гувернантки – годі й шукати! Це я Вам кажу як вчитель початкових класів. Дякую всім за професійну допомогу у пошуку та при оформленні няні!

Каріна

З поставленим завданням працівники агентства впорались - на "відмінно"! Свій допис роблю трохи згодом, перші тижні придивлялась до найманого працівника. Наразі з впевненістю стверджуємо, що нам порекомендували дуже кваліфіковану гувернантку, яка володіє усіма необхідними знаннями, уміннями та навичками. Діти під "надійним крилом", ми - задоволені! Так тримати! Не зупиняйтесь і розвивайтесь!

Олеся

Няню зі знанням іноземної мови шукали через знайомих. І лише після третьої або четвертої невдалої спроби звернулись в агентство «Няня Київ». Цілком задоволені! У всіх запропонованих нянь є рекомендації, нам надали анкету з усіма деталями. Приємні враження від співпраці.

Роман

Профі своєї справи! Швидко знайшли для нас няню. Були у пошуку няні зі знанням англійської так, як дитина потребує постійних занять із вивчення мови. Нам зателефонували з варіантами кандидаток через день. Знайшли свою няню, жіночка – добра та чуйна. Син у захваті від неї. Безмежно дякуємо Вам за допомогу!!!

Вікторія

Моїй бабусі не так потрібна допомога по господарству, як турбота і увага. За порадою знайомих звернулись в агентство і не помилились. Дякуючи даній компанії, ми підібрали для бабусі справжнього товариша))) Жіночка – справжнісінький компаньйон: вони разом гуляють біля будинку, дивляться фільми, після перегляду обговорюють їх. Олена Олександрівна читає бабусі книжки, грає з нею у шахи. Увага і турбота – це те, за що я готова платити кошти!

Катерина

Двічі звертались в агентство. І двічі із запитом на пошук доглядальниці. Дуже задоволені, рекомендуємо всім знайомим. Доглядальниці – професіонали, виконують прості медичні маніпуляції з легкістю. Роблять уколи! Обидва рази наймали доглядальниць на денний графік. Проте одного разу нам довелося декілька днів побути з людиною похилого віку вночі. Ми звернулись в агентство із запитом і нам пішли на поступки. Дякуємо за допомогу!

Алла

Низький уклін Вам за допомогу! Дуже швидко реагуєте, йдете назустріч, працюєте «на совість».

Андрій

Дуже вдячна за консультацію і моральну підтримку! Працівники компанії вислухали, запропонували варіанти, як краще вчинити у нашій ситуації з графіком чергувань. Дали декілька дуже цінних порад на майбутнє. Найголовніше, що ми знайшли доглядальницю, яка сподобалась нашій бабусі. Добра, в міру сувора, порядна жінка.

Маріанна

У сім’ї сталася біда – паралізувало дідуся. Про компанію почули на тематичному форумі. Звернулись і не пожалкували. Зараз до нас додому приходить чудова жінка. Ми задоволені послугою.

Зоя

Мій бал агентству – п’ять з п’яти. За роботу на результат, на радість клієнтам! Дякую за Вашу роботу!

Дмитро

Дякуємо агентству за тямущу домробітницю! Відповідальна, скрупульозна, не багатослівна. Знає, як працювати з усією побутовою технікою у будинку. Вона слідкує і за прибиранням, і за нашим особистим гардеробом. Жодних нарікань чи запитань, лише позитивні емоції!

Анна

Висловлюю величезну вдячність працівникам даного агентства за професіоналізм, чуйність і бажання допомогти. Менш, як за два дні підібрали домробітницю згідно моїх побажань. Жінка – охайна, мовчазна. Прийшла після проходження медичного обстеження (це був наш, так би мовити, індивідуальний запит). Всім задоволені: вдома чисто, прибирання виконується вчасно, без нашого залучення до процесу!

Ольга Петрівна