Доглядальниця з проживанням

Сиделкас медицинским 
образованием
 • Оперативність підбору: залишайте заявку або зателефонуйте нам – ми вислухаємо Ваші побажання та у найкоротші терміни запропонуємо кандидатури на вибір.
 • Індивідуальний підхід: пропонуємо доглядальниць виходячи з особливостей захворювання та з урахуванням особистісних якостей підопічного.
 • Ретельний відбір: до нашої бази ми включаємо кандидатів лише після розширеної перевірки (в тому числі у чорних списках роботодавців). Вивчаємо перелік умінь та знань, проводимо тестування (психологічне та особистісне). Усі майбутні помічниці приносять свої медичні книжки, надають рекомендації з попередніх місць роботи.
 • Офіційний договір та можливість безкоштовної заміни доглядальниці.
 • Доступні ціни: гнучка цінова політика нашої агенції гарантуємо Вам можливість підбору помічника для близької людини. З нами Ви не залишитеся з проблемою наодинці!

Як оформити замовлення?

 1. Для того, щоб оформити попереднє замовлення, просто зателефонуйте нам або надішліть заявку. У максимально короткий термін з Вами зв’яжеться менеджер компанії для уточнення ряду деталей за графіком, умовами, особливостями здоров’я хворого та інше.
 2. Вислухавши Ваші побажання щодо майбутньої кандидатури помічника, ми підберемо для Вас кілька претендентів, які найкраще підходять під встановлені Вами вимоги.
 3. Анкети з трьома-чотирма кандидатами надішлемо Вам на пошту (або в месенджер) – там Ви знайдете коротку біографію помічниці, інформацію про досвід, інформацію щодо попереднього місця роботи.
 4. Визначтеся – хто з кандидаток Вам найбільше підходить – і ми організуємо Вам особисту зустріч із нею (у нас в офісі). За бажанням клієнта можлива он-лайн співбесіда через сучасні засоби зв’язку.
 5. Після затвердження кандидатури доглядальниці ми укладаємо з Вами договір. У договорі прописуємо перелік обов’язків працівника, перераховуємо список можливих додаткових завдань, обумовлюємо графік роботи, а також зарплату, фіксуємо відповідальність роботодавця та інше.
Вартість послуг Доглядальниці з проживанням:

Погодинно

від 20-40
грн. за годину

Подобово

від 350
грн. за добу

Доба з проживанням

від 300-650
грн. за добу

Неповна зайнятість

(постійна робота з 4-5 годинним робочим днем)
+ 10-20%

Що робить доглядальниця з проживанням?


 • Допомагає підопічному виконувати гігієнічні процедури (якщо у пацієнта труднощі з пересуванням – то подає та виносить судно, змінює памперс).

 • Слідкує за чистотою білизни – натільної, постільної.

 • Контролює процес прийому їжі (за необхідності та додаткових домовленостей готує нескладну, у тому числі дієтичну їжу).

 • Виконує поверхневе прибирання кімнати, де перебуває хворий.

 • Слідкує за прийомом ліків (якщо потрібно).

 • Робить профілактику пролежнів.

 • Вимірює тиск, температуру.

 • Організовує дозвілля підопічного.

Доглядальниця з проживанням – реальна допомога у разі, коли хвору або літню людину неможливо залишити наодинці

Сучасний ритм життя не завжди дозволяє нам виділяти час і можливості для повноцінного догляду за тими, хто його потребує. І якщо близькій Вам людині потрібна постійна допомога у щоденних справах – то доглядальниця з проживанням стане чудовим рішенням!

Ключова особливість послуги: помічниця не приходить до свого підопічного в обговорений час, вона цілодобово знаходиться поряд з ним.

З запитами щодо пошуку доглядальниці з проживанням до нас звертаються:

 • якщо потрібен постійний догляд за людиною похилого віку;
 • коли хворий прикутий до ліжка (після операції, інсульту, з переломами);
 • у разі онкологічного захворювання;
 • при діагностуванні деменції, Альцгеймера.

Люди, які так чи інакше стикаються з необхідністю сторонньої допомоги, часто кажуть, що доглядальниця – це не скільки професія, скільки покликання. І справді: доглядальниця з проживанням знаходиться поруч зі своїм підопічним буквально 24/7, тому вона повинна мати не тільки практичні вміння, але й знання психологічних прийомів – як заспокоїти і зняти тривогу, як підбадьорити та розвеселити, як пояснити необхідність прийому ліків, інше. Крім цього доглядальниця повинна бути міцною і витривалою у фізичному плані – щоб при необхідності підняти пацієнта, довести його до ванної кімнати.

До списку обов’язків доглядальниці входить не лише забезпечення побутового комфорту людині, а й виконання базових медичних маніпуляцій (починаючи від вимірювання артеріального тиску та температури і закінчуючи профілактикою пролежнів). Якщо стан хворого вимагає серйозніших процедур (зробити укол внутрішньовенно, поставити катетер, обробити стому) – профільна медична освіта обов’язкове.

У нашій базі містяться анкети понад 1200 кандидатур – доглядальниць з проживанням. Професіонали своєї справи, вони відрізняються чуйністю та увагою, порадують пацієнтів щирою усмішкою, підбадьорять добрим словом і насправді покажуть, що таке комфорт у побуті. Звертайтеся до нас – і близька Вам людина не залишиться наодинці зі своїми проблемами!

Відгуки