Домробітниця

Домогосподарка
 •  Індивідуальний підхід
 •  Досвідчений та перевірений персонал з рекомендаціями
 •  Оперативний та професійний підбір
 •  Ефективне інтерв’ю з кандидатами: офлайн / онлайн
 •  Безкоштовні заміни гарантовано
 • Чому нас обирають

   10+ років

  Успішної роботи

   2500+

  Сімей довіряють нам

   8000+

  Домробітниць з досвідом та рекомендаціями

   100%

  Надійність. Якість. Конфіденційність
  Домробітниці нашого агентства – їм можна довіряти!

  Ми пропонуємо помічниць, які можуть виконувати різний обсяг робіт за зручним для Вас графіком. Оцініть обсяг, сформуйте основні вимоги до робітника, врахуйте супутні обов’язки і, відштовхуючись від свого графіка і ритму життя, виберіть відповідну домробітницю.

  • Оперативно реагуємо на Ваш запит. Вислухаємо всі вимоги і побажання – і запропонуємо кандидатури, які максимально відповідають Вашим очікуванням.
  • В нашій базі тільки перевірені помічники. Всі претенденти надають базовий пакет документів і проходять ретельний первинний відбір: пред’являють рекомендації з попередніх місць роботи, приносять діючі медичні книжки, проходять психологічне тестування. Кожну з кандидатур ми перевіряємо в чорних списках домашнього персоналу, оцінюємо її професійні вміння та навички.
  • Гнучка цінова політика дозволить підібрати помічницю, що відповідає Вашим побажанням і фінансовим можливостям.
  • Ми цінуємо кожного клієнта і працюємо на результат. Дотримуємося умов конфіденційності.

   

  Домробітниця без проживання

  Ви можете замовити помічницю з частковою зайнятістю. Залежно від Ваших побажань і обсягу робіт, фахівець може приходити щодня або кілька разів на тиждень.

  Домробітниця -повар

  З фахівцем такого профілю не тільки Ваш будинок буде сяяти чистотою, а й у Вашому холодильнику завжди буде різноманіття страв на сніданок, смачний обід та корисна вечеря.

  Домробітниця з проживанням

  Помічниця з проживанням – ідеальне рішення з допомогою «на підхваті». Робітник проживає в Вашому домі – а, значить, весь побут перебуває під суворим і надійним контролем!

  За статистикою, досвідчена домробітниця зможе заощадити для Вас близько 20 годин на тиждень. Все, що від Вас потрібно – виконати 5 простих кроків:

  1. Заповнити заявку або в телефонному режимі озвучити свої вимоги і очікування від кандидата.
  2. Вивчити інформацію по запропонованим варіантам. На електронну пошту або в месенджер ми надамо Вам декілька анкет відповідних кандидатур. Анкети містять фото та коротку біографію. У них описаний досвід робіт і список обов’язків.
  3. Провести зустріч з кандидаткою, що сподобалася. Це може бути як співбесіда в нашому офісі, так і он-лайн спілкування в Viber.
  4. Оцінити роботу помічниці під час випробувального терміну.
  5. Підписати договір. Протягом року (терміну дії договору) ми гарантуємо Вам послугу – безкоштовні заміни робітника (якщо з певних причин він Вам не підійшов).
  Які послуги Ви отримуєте? Досвідчена помічниця зможе:

  • Прибрати всі приміщення в домі чи квартирі – включаючи спальню, кухню, їдальню, санвузли.
  • Замінити постільну білизну.
  • Випрати, розвісити, погладити і скласти білизну, одяг.
  • Помити посуд.
  Залежно від умов договору Ваша помічниця також:

  • Зробить закупівлю продуктів.
  • Приготує їжу.
  • Буде доглядати за домашніми тваринами, рослинами.
  • Буде контролювати всі витрати по рахункам та інше.

   

  На вартість послуг помічниці впливає декілька основних моментів, зокрема:

   

  Обсяг робіт

  Площа квартири або будинку, які потрібно прибирати, чи необхіден догляд за гардеробом, чи потрібна повне або часткове приготування їжі (якщо так – то для скількох людей і на скільки днів).

  Графік роботи

  Рівень оплати помічниці, що приходить на допомогу, і людини, яка проживає в будинку, буде різним.

  Список обов’язків

  Чим більше додаткових побажань, тим дорожче буде коштувати допомога.

   

  Вартість послуг домробітниці:

  Тариф

  від 700
  грн. в день

  Приготування їжі

  +20-30%

  Стандартна зарплата
  (зайнятість 5 днів на тиждень)

  від 15 000
  грн. в місяць

  • Напевно Ви вже думаєте про те, що настав час для того, аби максимально грамотно організувати своє життя і передати обов’язки по дому професіоналу… Проте на втілення ідеї у Вас зовсім немає часу…
  • А можливо Ви вже намагаєтеся найняти хатню робітницю, але ніяк не можете вибрати відповідну кандидатуру…
  • Хто знає –а якщо у Вас вже є негативний досвід роботи з шахраями і не чистими на руку хатніми робітницями, тому тепер Ви остерігаєтеся піддаватися такому ризику знову…

  Ви не замислювалися, про те, чому ви досі не знайшли свою ідеальну помічницю? Може, шукайте не там? Поцікавтеся у людей, кому пощастило зустріти талановиту домробітницю. Вони поділяться секретом – кращі помічниці співпрацюють з кращими агентствами з найму персоналу.

  Чому співпрацювати з нашим агентством не тільки вигідно, але і надійно?

  У Києві живуть тисячі щасливих сімей, яким допомагають досвідчені і професійні робітники нашого агентства. Адже замовлення послуги підбору домробітниці:

  • Заощадить час. Вам не потрібно буде переглядати сотні оголошень в день, а потім проводити співбесіду з десятками кандидатів у себе вдома.
  • Заощадить гроші. Більше не доведеться наймати дві, а то й три помічниці в місяць, бо попередні не справлялися навіть з елементарними обов’язками.
  • Дозволить найняти професійного помічника. Забудьте про погано вимиту сантехніку, брудну підлогу чи неапетитну вечерю.
  Відгуки

  Дякуємо агентству за тямущу домробітницю! Відповідальна, скрупульозна, не багатослівна. Знає, як працювати з усією побутовою технікою у будинку. Вона слідкує і за прибиранням, і за нашим особистим гардеробом. Жодних нарікань чи запитань, лише позитивні емоції!

  Анна

  Анна

  Висловлюю величезну вдячність працівникам даного агентства за професіоналізм, чуйність і бажання допомогти. Менш, як за два дні підібрали домробітницю згідно моїх побажань. Жінка – охайна, мовчазна. Прийшла після проходження медичного обстеження (це був наш, так би мовити, індивідуальний запит). Всім задоволені: вдома чисто, прибирання виконується вчасно, без нашого залучення до процесу!

  Ольга Петрівна

  Ольга Петрівна

  Читати всі відгуки